خرید کتاب مدل‌های استارتاپی

خرید کتاب مدل‌های استارتاپی

کتاب مدل‌های استارتاپی

 

کتاب مدل‌های استارتاپی

 

خرید آنلاین آخرین کتاب چاپ شده مرکز کارآفرینی دانشگاه صنعتی شریف

مرکز کارآفرینی دانشگاه صنعتی شریف در راستای ترویج فرهنگ کارآفرینی دانش‌بنیان و ارتقای محتوای بومی در این حوزه، اقدام به چاپ کتاب مدل‌های استارتاپی نوشته مهندس آرمان صفایی نموده است. در این کتاب سعی شده است تا محتوایی بومی و مناسب بازار ایران تهیه شود تا راهنمایی باشد برای همه کسانی که می‌خواهند کسب‌وکار یا استارتاپ خود را راه‌اندازی کنند.

در این کتاب بیش از 70 مثال از استارتاپ‌ها و کسب‌وکارهای ایرانی علاوه بر مثال‌های زیادی از کسب‌وکارهای بین‌المللی ارائه شده است و مضاف بر آن با برخی استارتاپ‌ها و سازمان‌های خصوصی و دولتی نیز مصاحبه‌هایی تخصصی در حوزه مدل‌های کسب‌وکار آنان شده است. مصاحبه‌هایی با:

تپسی

علی‌بابا

نت‌برگ

زرین‌پال

ایوند

شتابدهنده فینوا

پارک علم و فناوری شریف

 

نحوه خرید کتاب:

برای خرید کتاب دقت کنید که ابتدا در درگاه پرداخت رسمی دانشگاه شریف که لینک آن را در زیر می‌بینید مبلغ 27000 تومان را وارد کرده و پس از تکمیل اطلاعات فرم درگاه پرداخت به صفحه پرداخت بانکی می‌روید. پس از پرداخت موفقیت‌آمیز یک “نتیجه تراکنش” به شما داده می‌شود که لازم است آن را عیناً در گوگل فرم زیر (فرم پایین) وارد کنید. همکاران ما در مرکز پس از مطابقت نتیجه تراکنش واردشده در فرم با کد درگاه پرداخت، صحت سفارش را تایید نموده و اقدام به ارسال آن خواهند نمود.

اگر در فرایند خرید کتاب به مشکلی برخوردید با ایمیل زیر در ارتباط باشید.

startup.models.book@gmail.com

 

نحوه ارسال کتاب:

برای شهرستان‌ها کتاب از طریق پست ارسال خواهد شد و طبق روال پست از 3 تا 6 روز کاری زمان خواهد برد. برای سفارش‌های شهر تهران نیز از 1 الی 3 روز کاری ارسال خواهد شد. هزینه حمل‌ونقل به سراسر کشور به صورت نرخ ثابت 10000 تومان خواهد بود.

قیمت کتاب + هزینه حمل‌ونقل = 30000 تومان

پرداخت از طریق درگاه پرداخت رسمی دانشگاه صنعتی شریف

 

 

کتاب مدل‌های استارتاپی / کتاب مدل‌های استارتاپی / کتاب مدل‌ های استارتاپی / کتاب مدل‌ های استارتاپی / کتاب مدل‌های استارتاپی / کتاب مدل‌ های استارتاپی