خرید کتاب مدل‌های استارتاپی

خرید کتاب مدل‌های استارتاپی

کتاب مدل‌های استارتاپی

 

کتاب مدل‌های استارتاپی

 

خرید آنلاین آخرین کتاب چاپ شده مرکز کارآفرینی دانشگاه صنعتی شریف

مرکز کارآفرینی دانشگاه صنعتی شریف در راستای ترویج فرهنگ کارآفرینی دانش‌بنیان و ارتقای محتوای بومی در این حوزه، اقدام به چاپ کتاب مدل‌های استارتاپی نوشته مهندس آرمان صفایی نموده است. در این کتاب سعی شده است تا محتوایی بومی و مناسب بازار ایران تهیه شود تا راهنمایی باشد برای همه کسانی که می‌خواهند کسب‌وکار یا استارتاپ خود را راه‌اندازی کنند.

در این کتاب بیش از 70 مثال از استارتاپ‌ها و کسب‌وکارهای ایرانی علاوه بر مثال‌های زیادی از کسب‌وکارهای بین‌المللی ارائه شده است، مضاف بر آن با برخی استارتاپ‌ها و سازمان‌های خصوصی و دولتی نیز مصاحبه‌هایی تخصصی در حوزه مدل‌های کسب‌وکار آنان شده است. مصاحبه‌هایی با:

تپسی

علی‌بابا

نت‌برگ

زرین‌پال

ایوند

شتابدهنده فینوا

پارک علم و فناوری شریف

 

نحوه خرید کتاب:

  • خرید حضوری
    برای خرید حضوری کتاب، ابتدا بر روی لینک پرداخت کلیک نمایید، سپس با انتخاب خرید حضوری و تکمیل اطلاعات فرم درگاه پرداخت به صفحه پرداخت بانک رفته و عملیات را نهایی فرمایید. پس از پرداخت موفقیت‌آمیز یک “شماره تراکنش” به شما داده می‌شود که لازم است آن را عیناً در فرم زیر وارد کنید. همکاران ما در مرکز پس از مطابقت نتیجه تراکنش واردشده در فرم با کد درگاه پرداخت، صحت سفارش را تایید نموده و شما می‌توانید با مراجعه به مرکز کارآفرینی کتاب خود را دریافت نمایید.
  • خرید غیر حضوری
    برای خرید غیر حضوری ، ابتدا بر روی لینک پرداخت کلیک نمایید، سپس با انتخاب خرید غیر حضوری و تکمیل اطلاعات فرم درگاه پرداخت به صفحه پرداخت بانک رفته و عملیات را نهایی فرمایید. پس از پرداخت موفقیت‌آمیز یک “شماره تراکنش” به شما داده می‌شود که لازم است آن را عیناً در فرم زیر وارد کنید. همکاران ما در مرکز پس از مطابقت نتیجه تراکنش واردشده در فرم با کد درگاه پرداخت، صحت سفارش را تایید نموده و اقدام به ارسال آن خواهند نمود.
    برای شهرستان‌ها کتاب از طریق پست ارسال خواهد شد و طبق روال پست از 3 تا 6 روز کاری زمان خواهد برد. برای سفارش‌های شهر تهران نیز از 1 الی 3 روز کاری ارسال خواهد شد.

اگر در فرایند خرید کتاب به مشکلی برخوردید با ایمیل زیر در ارتباط باشید.

startup.models.book@gmail.com

پرداخت از طریق درگاه پرداخت رسمی دانشگاه صنعتی شریف

 

 

کتاب مدل‌های استارتاپی / کتاب مدل‌های استارتاپی / کتاب مدل‌ های استارتاپی / کتاب مدل‌ های استارتاپی / کتاب مدل‌های استارتاپی / کتاب مدل‌ های استارتاپی