جایزه برتر پارک‌های علمی آسیا به شرکت دانش‌بنیان اصفهان رسید

هرسال از سوی انجمن بین‌الملی پارک‌های علمی آسیا با هدف تشویق شرکت‌های دانش‌بنیان و فن‌آفرین جهت دستیابی به روحیه تجاری‌سازی دستاوردهای فناورانه، ایجاد فرصت‌های مناسب در راستای یافتن شریک تجاری و معرفی مدل‌های شرکت‌های موفق برگزار می‌شود وامسال شرکت دانش‌بنیان مستقر در شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان برگ زرینی از افتخاررا برای کشورمان به ارمغان آورد وموفق به کسب جایزه برتر پارک‌های علمی آسیا (ASPA AWARD) شد.

به نقل از روابط عمومی شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان، شرکت پیشران زمهریر آسمان، مستقر در شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان در بیست و یکمین کنفرانس پارک‌های علمی آسیا که از ۱۹ تا ۲۱ اکتبرامسال در کشور ویتنام برگزار شد.با ارائه فناوری مخازن کرایوژنیک، جایزه برتر پارک‌های علمی آسیا در سال ۲۰۱۷ را به خود اختصاص داد.

مخازن کرایوژنیک به منظور ذخیره‌سازی مایعات بسیار سرد از قبیل اکسیژن مایع، نیتروژن مایع و LNG استفاده می‌شود.

این مایعات در محدوده دمایی C° ۱۹۶- تا ۱۵۰- قرار داشته و برای نگهداری آن‌ها به صورت مایع لازم است از مخازن ویژه‌ای استفاده شود. برای حفظ این سرمای بسیار شدید باید مخزن به صورت دو جداره بوده و بین آن دو را با عایق مناسبی شارژ نمود. جنس دیواره داخلی این مخازن با مایع کرایوژنیک سازگار بوده و جنس آن معمولا از استینلس استیل می‌باشد.

مراسم اعطای جایزه ˈASPAˈ هرسال از سوی انجمن بین‌الملی پارک‌های علمی آسیا با هدف تشویق شرکت‌های دانش‌بنیان و فن‌آفرین جهت دستیابی به روحیه تجاری‌سازی دستاوردهای فناورانه، ایجاد فرصت‌های مناسب در راستای یافتن شریک تجاری و معرفی مدل‌های شرکت‌های موفق برگزار می‌شود.

منبع:جوان آنلاین

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. زمینه های مورد نیاز علامت گذاری شده اند *