نمایشگاه کار دانشگاه شریف؛ ملاقات جویندگان کار و کارفرمایان

به گزارش از روابط عمومی دانشگاه صنعتی شریف هشتمین نمایشگاه کار این دانشگاه از 16 تا 18 مهر جاری برگزار می شود.
در این نمایشگاه جویندگان کار و شرکت ها برای تبادل اطلاعات در رابطه با مشاغل مورد نیاز و معرفی شرکت ها حضور خواهند داشت.
از نمایشگاه کار دانشگاه صنعتی شریف می توان به عنوان نمایشگاه فرصت های شغلی یاد کرد؛ به نحوی که فرصت های فراوان کاری و کارآفرینی در اکثر زمینه های تحصیلی برای دانشجویان و تازه فارغ التحصیلان ارائه می شود.
هدف اصلی این نمایشگاه ایجاد فرصت های شغلی موجود برای کارجویان است و در مراحل بعدی معرفی شرکت ها، معرفی کسب و کار جدید، ایده دادن به کارجویان و تازه فارغ التحصیلان برای یافتن شغل آینده، نحوه تعامل و ارتباط با صنعت است.
معرفی فرصت های شغلی موجود در بازار کار، رویارویی مستقیم کارجو و کارفرما، امکان جذب نیرو توسط کارفرمایان، آشنایی با انتظارات و مهارت های مورد نیاز کارفرمایان، معرفی کارفرمایان و کارآفرینان موفق جامعه درقالب شرکت های کارآفرین، معرفی سازمانها و ادارات مرتبط و نیمه‌مرتبط با رشته‌تحصیلی، شناسایی علایق و استعدادها (خودشناسی شغلی)، آشنا شدن کارجویان، دانشجویان و تازه فارغ التحصیلان با طیف متنوع مهارتهای شغلی، برپایی کارگاه های آموزشی کار و کاریابی، گسترش خدمات مشاوره ‌شغلی و استفاده از مشاوران متخصص، ایجاد نشریه‌های شغلی در بازار‌کار و ایجاد یک محیط جدید و انگیزشی برای تعامل بیشتر کارجو و کارفرما از اهداف برگزاری این رویداد ملی می باشد.
استخدام، آموزش و کارآموزی، مراکز دولتی، کارآفرینی و خدمات شغلی چهار محور اصلی برپایی این نمایشگاه است.
این نمایشگاه فرصت مناسبی برای شرکت ها و سازمان ها فراهم می آورد تا با نیروهای جویای کار ملاقات کرده و در فضای رقابتی فرد مورد نظر خود را جذب کنند.
بازدید از نمایشگاه کار برای عموم در صورت ثبت‌نام در سایت نمایشگاه، رایگان است و علاقه‌مندان می‌توانند برای حضور در نمایشگاه در وب سایت این نمایشگاه به نشانی اینترنتی http://jobfair.sharif.ir ثبت نام کنند.

منبع:ایرنا

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. زمینه های مورد نیاز علامت گذاری شده اند *