گزارش هفدهمین نمایشگاه دستاوردهای پژوهش، فناوری و فن بازار

مرکز کارآفرینی دانشگاه شریف در این نمایشگاه که در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران برگزار شد،حضور داشت و به معرفی برنامه های خود پرداخت. این نمایشگاه 42 الی 42 آذرماه 59 برگزار شد و در مجموع هفت نفر از دانشجویان مشغول به فعالیت در مرکز کارآفرینی با حضور در غرفه فعالیت های مرکز کارآفرینی
دانشگاه شریف را شرح نمودند. بازدیدکنندگان این نمایشگاه طیف نسبتا گسترده ای از مردم را شامل بود و برای اکثر بازدیدکنندگان غرفه، برگزاری دوره های آموزشی و جشنواره کارآفرینی و توسعه کسب و کار شریف، حمایت از ایده ها و شتابدهنده شریف، آثار تالیفی و ترجمه جالب توجه بود.

نکته حائز اهمیت در برگزاری اینگونه نمایشگاه ها ارائه درست و جذاب اهداف و برنامه های مرکز کارآفرینی دانشگاه شریف است. برای رسیدن به این منظور ، بهتر است که جلسات توجیهی برای افراد حاضر در غرفه تدارک دیده شود که علاوه بر شرح دقیق اکوسیستم کارآفرینی ، شامل سوالات متداولی که در این حوزه وجود دارد و
تجربه برگزاری چند نمایشگاه نیز احاطه ما را به آن حوزه دقیق تر کرده، باشد. بهتر است که برنامه های انجام پذیرفته و برنامه های پیش رو به صورت مستند در قالب عکس نوشته، بنر، پوستر و … قابل ارائه و توضیح باشد.
این نمایشگاه ها میتواند فرصت مناسبی برای معرفی خدمات آموزشی باشد. همچنین زمان مناسبی برای گفتگو با سایر نهاد ها و مراکز این چنینی و به اشتراک گذاشتن تجربیات نیز می باشد.

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. زمینه های مورد نیاز علامت گذاری شده اند *