این هفته در دانشگاه:دومین دوره رقابت‌های نفوذ و دفاع در فضای مجازی

دومین دوره رقابت‌های نفوذ و دفاع در فضای مجازی روزهای سه‌شنبه و چهارشنبه همین هفته در محل دانشکده کامپیوتر دانشگاه برگزار خواهد شد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه، در روز دوم خرداد 25 تیم منتخب از مسابقه مقدماتی هک و نفوذ به صورت حضوری با یکدیگر به رقابت خواهند پرداخت. این رقابت از ساعت 10 صبح آغاز خواهد شد و جدول رده‌بندی تیم‌ها در طول مدت مسابقه بر روی سایت مرکز آپا شریف در دسترس عموم خواهد بود. نتیجه نهایی مسابقه در مراسم اختتامیه پس از بررسی سابقه تیم‌ها و صحت عملکرد کلیه تیم‌ها توسط تیم فنی برگزاری رقابت‌ها اعلام خواهد شد. سه تیم برتر این مسابقه در مراسم اختتامیه معرفی و از آنها تقدیر به عمل خواهد آمد.

در روز سوم خرداد ارائه‌های منتخب این دوره از رقابت‌ها از ساعت 9 صبح در سالن اجتماعات دانشکده کامپیوتر دانشگاه ارائه خواهد شد.

خاطرنشان می‌شود در طول دو روز برگزاری رقابت‌ها، پوسترها و کاریکاتورهای منتخب این دوره نمایش و کلیه علاقه‌مندان می‌توانند در رای‌گیری پوستر و کاریکاتور منتخب این دوره از رقابت‌ها شرکت کنند.

مراسم اختتامیه و اهدای جوایز به منتخبین هر یک از بخش‌های رقابت‌ها از ساعت 17 الی 19 در سالن اجتماعات دانشکده کامپیوتر دانشگاه برگزار خواهد شد.

علاقه‌مندان برای اطلاعات بیشتر می‌توانند به سایت مرکز آپا شریف به آدرس؛ https://cert.sharif.edu مراجعه کنند.

 

دسته‌بندی نشده
ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. زمینه های مورد نیاز علامت گذاری شده اند *