هسته دانشجویی «فرآما شریف»

نام هسته: فرآما شریف

حوزه فعالیت: صنعت ارزیابی ساختمان، صنعت مسکن و ساختمان و خدمات فنی، مهندسی

معرفی:

سالیانه منازل و بناهای زیادی ساخته می‌شود. این بناها باوجود نظارت‌های مختلف عمدتا خالی از عیب نیستند. این عیوب می‌تواند صدمات مالی و جانی قابل ملاحظه‌ای را متوجه استفاده کنندگان از ساختمان کند. همچنین ساختمان مانند هر شی دیگری نیاز به تعمیر و نگهداری به منظور افزایش طول عمر بهره برداری دارد.  

فرآما در زمینه انتخاب منزل و ساختمان به افراد مشاوره می‌دهد. از آنجایی که خرید ساختمان یکی از تصمیمات کلیدی برای افراد است و نیازمند هزینه قابل توجهی است خریداران نیاز به مشاوران متخصصی دارند که بدون هرگونه جهت گیری، وضعیت ساختمان را برای آنها ارزیابی کنند.

کارآفرینان این طرح، با شعار آگاهی بخشی برای انتخاب درست، به عنوان مشاوری بی طرف در کنار مشتریان، طرح خود را پیشنهاد می­دهند. در این طرح با اتکا به دانش فنی گروه و تجهیزات مدرن، بنا به درخواست مشتریان ساختمانها از جنبه‌های گوناگونی توسط تیمی مجرب از مهندسان مورد ارزیابی قرار می‌گیرند. با توجه به مبتنی بر وب بودن، مشتریان می‌توانند گزارش‌های خود را که توسط پلتفرم تهیه شده، به صورت آنلاین درخواست داده یا مطالعه نمایند. همچنین لوکس سازان می‌توانند با استفاده از خدمات ارزیابی این تیم ساختمان‌های خود را ارزیابی نموده و گواهینامه کیفیت دریافت نمایند.

اعضای تیم:


اطلاعات تماس:

faramateam@gmail.com

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *