یازدهمین «برنامه مسیر آینده‌ی من…»- ویژه‌ی ورودی‌های جدید (مهرماه 94)

یازدهمین نشست از سلسله نشست­‌های «مسیر آینده من» به همت مرکز کارآفرینی دانشگاه در تاریخ هفتم مهرماه 1394 برگزار گردید.

پیرو برگزاری موفقیت­‌آمیز نشست های قبلی برای ورودی ها و دانشکده‌های مهندسی شیمی و نفت، برق ، مکانیک، هوافضا وعلوم پایه و بازخورد فراتر از انتظار، مرکز کارآفرینی برآن شد تا با توانی مضاعف برای تأثیرپذیری هرچه بیشتر دانشجویان، از تجربیات مطرح­ شده در چنین نشست­‌هایی اقدام به برگزاری دوره هشتم برای ورود‌های جدید دانشگاه نماید.

در همین راستا از جمعی از نخبگان دانشگاه در حوزه‌های علم و فناوری و صنعت برای ایراد سخنرانی و انتقال تجربیات ارزشمند این عزیزان به دانشجویان جدیدالورود دعوت بعمل آمد. میهمانان برنامه عبارت بودند از: دکتر محمد دورعلی،مهندس بیرنگ، مهندس مجید دهبیدی‌پور، مهندس فرزین فردیس و مهندس محمدرضا شبانعلی

در ابتدا مهندس دهبیدی‌پور به معرفی دستاوردهای دانشگاه در حوزه‌ی تبدیل دانش به فناوری پرداخته و امکانات ایجاد شده را به دانشجویان معرفی نمودند. در ادامه‌ی سخنرانی، آقایان مهندس بیرنگ ( معاون همکاری های بین الملل معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری)، دکتر محمد دورعلی ، مهندس فرزین فردیس و مهندس محمدرضا شبانعلی هر کدام نکات بسیار ظریف و ارزشمندی را برای دانشجویان بازگو کردند تا در طول چهار سال تحصیل ایشان چراغ راهشان باشد.

برای مشاهده گالری تصاویر اینجا کلیک کنید.
برای مطالعه گزارش کامل برنامه اینجا کلیک کنید.

IMG 6707

IMG 6944

IMG 6842

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. زمینه های مورد نیاز علامت گذاری شده اند *