پنجمین جشنواره ملی نوآوری و فن آفرینی دانشگاه تهران برگزار می‌شود

پنجمین جشنواره ملی نوآوری و فن آفرینی دانشگاه تهران (جایزه دکتر شهید چمران) به منظور توسعه علم و دانش در ایران اسلامی و شناسایی، تشویق و حمایت از نوآوران و فن آفرینان برتر به خصوص جوانان نخبه و دانشمندان ایرانی در ایجاد فضای اقتصاد و دانش محور با همت پارک علم و فناوری دانشگاه تهران و حمایت‌های مالی، معنوی حامیان در خرداد ماه سال ۱۳۹۳ برگزار می‌شود.

به گزارش سرویس علمی ایسنا، بخش رقابتی این دوره از جشنواره در محورهای علوم انسانی، هنر و تربیت بدنی ( الهیات، مدیریت، اقتصاد، حقوق، زبان و ادبیات، کارآفرینی، هنر و … )، علوم پایه و پزشکی( شیمی، فیزیک، بیولوژی، ریاضی و داروسازی، دامپزشکی و … )، علوم فنی- مهندسی ( برق، کامپیوتر، مکانیک، معدن، متالورژی و … )، علوم کشاورزی، منابع طبیعی و محیط زیست و فن آوری‌های نوین ( فن آوری زیستی، فناوری نانو، فناوری اطلاعات، مهندسی علوم زیستی، هوافضا، انرژی) برگزار می‌شود.

محور ویژه جشنواره، فناوری در خدمت جانبازان و معلولان است.

این جشنواره در بخش غیر رقابتی، امکان حضور شرکت‌های رشدی و فناور مستقر در پارک‌های علم و فناوری و مراکز رشد را با ارائه محصولاتشان فراهم کرده است.

آخرین مهلت ارسال آثار، ۳۱ اردیبهشت ماه و زمان برگزاری جشنواره ۳۱ خردادماه اعلام شده است.

متقاضیان شرکت در جشنواره می‌توانند جهت ثبت نام و کسب اطلاعات با شماره تلفن ۸۸۲۲۰۵۰۳ تماس گرفته یا به وب‌سایت جشنواره به نشانی http://www.stp.ut.ac.ir/web/chamran-prize مراجعه کنند.

اخبار کارآفرینی و فناوری

تاریخ خبر: ۹۳/۰۲/۰۲

منبع: خبرگزاری ایسنا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *