همکاری مرکز کارآفرینی شریف و ایپکو (IPCO)

آغاز همکاری دوجانبه میان مرکز کارآفرینی دانشگاه صنعتی شریف و مجموعه ایپکو(IPCO) ، شرکت تحقیق طراحی و تولید موتور ایران‌خودرو

 

به گزارش روابط عمومی مرکز کارآفرینی شریف، روز سه‌شنبه ۲۹ فروردین ۱۴۰۲ در نشستی با حضور مهندس علیرضا جعفر مدیر مرکز کارآفرینی شریف، مهندس مجید کرباسی‌فروش‌ها معاون تحقیق و توسعه ایپکو و تعدادی از معاونین و مسئولین این دو مجموعه، تفاهم‌نامه همکاری مشترک بین مرکز کارآفرینی شریف و شرکت تحقیق، طراحی و تولید موتور ایران‌خودرو (ایپکو) در محل شرکت ایپکو منعقد شد.

در این نشست مهندس کرباسی‌فروش‌ها با تاکید بر حضور دانشجویان و نخبه‌های علمی در فضای دانشگاه شریف گفت: مرکز کارآفرینی شریف بستر خوبی برای ارتباط با این استعداد های بالقوه می‌باشد و ما در تلاش هستیم تا با افزایش ارتباط صنعت با دانشگاه از این پتانسیل بهره ببریم.

مهندس جعفر در ادامه افزود: افزایش ارتباط با صنعت همیشه هدف مرکز کارآفرینی بوده و هست و مرکز کارآفرینی همواره مشتاق همکاری با شرکت‌ها و صنایع مختلف بوده است تا بتواند دریچه ای برای حل مسائل و چالش های فناورانه صنعت باشد. بنابراین در برنامه ریزی آینده این مرکز، موضوع حل چالش های صنعت به عنوان یکی از فعالیت های کلیدی مرکز کارآفرینی خواهد بود.

در پایان جمعی از مسئولان مرکز کارآفرینی شریف از بخش ها مختلف کارخانه تحقیق، طراحی و تولید موتور ایران‌خودرو بازدید کردند.

براساس این تفاهم‌نامه، همراهی و مساعدت و مشارکت در برنامه هایی با اهداف مشترک حول موضوع قوای محرکه به عنوان اصلی ترین فعالیت مجموعه ایپکو توافق شد.

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. زمینه های مورد نیاز علامت گذاری شده اند *