چهارمین «برنامه مسیر آینده‌ی من…»- ویژه‌ی ورودی‌های جدید (مهرماه 92)

چهارمین نشست از سلسله نشست­‌های «مسیر آینده من» به همت مرکز کارآفرینی دانشگاه در تاریخ ششم مهرماه 1392 برگزار گردید.

پیرو برگزاری موفقیت­‌آمیز سه نشست قبلی در دانشکده‌های مهندسی شیمی و نفت، برق و مکانیک، و بازخورد فراتر از انتظار، مرکز کارآفرینی بر آن شد تا با توانی مضاعف برای تأثیرپذیری هرچه بیشتر دانشجویان، از تجربیات مطرح­ شده در چنین نشست­‌هایی اقدام به برگزاری دوره چهارم برای ورود‌های جدید دانشگاه نماید.

در همین راستا از جمعی از نخبگان دانشگاه در حوزه‌های علم و فناوری و صنعت برای ایراد سخنرانی و انتقال تجربیات ارزشمند این عزیزان به دانشجویان جدیدالورود دعوت بعمل آمد. میهمانان برنامه عبارت بودند از: دکتر علینقی مشایخی، دکتر حمیدرضا ربیعی، دکتر محمدمهدی نائبی، مهندس مجید دهبیدی‌پور، مهندس هادی فیوض و مهندس سعید زکایی.

در ابتدا مهندس دهبیدی‌پور به معرفی دستاوردهای دانشگاه در حوزه‌ی تبدیل دانش به فناوری پرداخته و امکانات ایجاد شده را به دانشجویان معرفی نمودند. در ادامه‌ی سخنرانی، آقایان دکتر مشایخی، دکتر نائبی و دکتر ربیعی هر کدام نکات بسیار ظریف و ارزشمندی را برای دانشجویان بازگو کردند تا در طول چهار سال تحصیل ایشان چراغ راهشان باشد. آقایان مهندس زکایی و مهندس فیوض نیز از دستاوردها و چالش‌های خود در مسیر کارآفرینی سخن گفتند و چگونگی قرار گرفتن خود را در مسیر کارآفرینی و کسب و کار برای دانشجویان تشریح کردند. سخنرانی آقای مهندس فیوض، که نکته اصلی آن، توصیه‌ی دانشجویان به عشق داشتن به مسیر آینده‌ی انتخابی خودشان بود، با استقبال شایسته‌ای از سوی دانشجویان روبرو شد.

برای مشاهده‌ی گزارش کامل همایش، اینجا کلیک کنید.

برای مشاهده عکس های این برنامه به قسمت گالری تصاویر در سایت مرکز مراجعه فرمایید.

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. زمینه های مورد نیاز علامت گذاری شده اند *