برگزاری سومین نمایشگاه بین‌المللی کار ایران

برگزاری سومین دوره نمایشگاه از اول تا چهارم اردیبهشت‌ماه 1399 در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران

این نمایشگاه با حضور برخی از معتبرترین شرکت‌ها و سازمان‌های داخلی و بین‌المللی، کاریابی‌های داخلی، خارجی و الکترونیکی، دانشگاه‌ها و مؤسسات آموزشی و کارآفرینی و سایر بازیگران حوزه کسب‌وکار، استخدام و منابع انسانی برگزار می شود.

برقراری ارتباط مؤثر بین کارفرمایان، کارجویان و کاریابی‌ها، جذب نیروهای نخبه و متخصص، تیم سازی برای استارتاپها، ارزیابی فرصت‌های شغلی داخلی،  آشنایی با محیط‌های کاری شرکت‌ها، آشنایی با فرصت‌های شغلی بین‌المللی و اطلاع از نیازهای بازار کار داخلی از اصلی‌ترین مزیت‌های حضور در سومین نمایشگاه بین‌المللی کار ایران می‌باشد.

با توجه به توافق به‌عمل‌آمده با مجری نمایشگاه، مقررشده است برای اولین بار فضای نمایشگاهی رایگان در اختیار مؤسسات کاریابی دارای مجوز رسمی از وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی و متقاضیانی قرار گیرد که اقدام به استخدام نیرو در زمان برگزاری نمایشگاه نمایند. مشخصات و شرایط اعطای غرفه به‌قرار زیر می‌‌باشد:

*غرفه‌ها به‌صورت سازه‌های استاندارد نمایشگاهی با متراژ 9 تا 12 متر می‌باشد.

*فرصت تکمیل فرم پیش ثبت‌نام تا تاریخ اول اسفندماه 1398 می‌باشد و بعد از این تاریخ امکان استفاده از غرفه به‌صورت رایگان مقدور نمی‌باشد. 

*حداکثر تعداد غرفه‌های پیش‌بینی‌شده در این نمایشگاه برای مؤسسات کاریابی 40 غرفه می‌باشد.

متقاضیان برای کسب اطلاعات بیشتر و رزرو غرفه، می‌توانند به سایت دبیرخانه نمایشگاه به آدرس www.jobcenter.ir مراجعه نمایند.

لازم به ذکر است با توجه به محدودیت سالن‌های تحت پوشش، اولویت با شرکت‌کنندگانی است که زودتر اقدام به ثبت‌نام و رزرو غرفه نمایند.

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. زمینه های مورد نیاز علامت گذاری شده اند *