جشن استارتاپی در بزرگترین رویداد فناوری کشور

جشن استارتاپی در بزرگترین رویداد فناوری کشور :

موفقیت کسب وکارهای نوپای فناوری اطلاعات در سالهای اخیر، امسال در گردهمایی استارت‌آپها در نمایشگاه الکامپ آشکارتر شد تا این رویداد، دیگر جایی برای حضور بخش دولتی و قدرت نمایی اپراتورها نباشد.

خبرگزاری مهر : گروه دانش و فناوری؛ معصومه بخشی پور:

نمایشگاه بین المللی الکترونیک کامپیوتر و تجارت الکترونیکی که با نام «الکامپ» شناخته می‌شود از آن جهت از اهمیت بالایی برخوردار است که در میان نمایشگاه‌های بزرگ خاورمیانه و آفریقا از نظر مساحت قرار دارد و حتی گفته می‌شود که این نمایشگاه یکی از ۵ نمایشگاه زیبای دنیا محسوب می‌شود.

امسال نیز دوره بیست و پنجم نمایشگاه الکامپ در فضایی حدود ۵۰ هزار متر مربع و با حضور بیش از ۸۰۰ شرکت داخلی از بخش دولتی، خصوصی، استارت آپی و دانش بنیان و نمایندگان چند شرکت داخلی در آخرین روزهای تیرماه برگزار شد تا آخرین وقایع و رویدادهای حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات در قالب محصول، ایده و خدمات در بازدید عموم مردم قرار گیرد.

نمایشگاه امسال اما متفاوت از سالهای گذشته بود و حضور کسب و کارهای نوپا و شرکتهای استارت‌آپی در کنار شتابدهندگان و شرکتهای سرمایه گذاری از ویژگی‌های بارز این نمایشگاه بود و استقبال مردم از بخش‌های مربوط به این کسب و کارها بیانگر این نکته بود که امسال اکوسیستم استارت‌آپی کشور به جای کمپانی‌های بزرگ، اپراتورهای ارتباطی و شرکتهایدولتی، بزرگترین رویداد فناورانه کشور را رقم زدند.

ادامه درخبرگزاری مهر 

 

 

 

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. زمینه های مورد نیاز علامت گذاری شده اند *