سومین هفته مهندسی ساخت و تولید آغاز شد

سومین هفته مهندسی ساخت و تولید از امروز تا 27 اردیبهشت‌ماه در دانشگاه صنعتی امیرکبیر ادامه دارد.  
به گزارش سرویس علمی ایسنا، دکتر زارعی‌نژاد، رییس هفته ساخت و تولید دانشگاه صنعتی امیرکبیر در مراسم افتتاحیه این هفته افزود: هدف از برگزاری این هفته آشنایی دانشجویان با زمینه‌های مختلف ساخت و تولید است.  
وی تصریح کرد: هفته ساخت و تولید از سال 90 با همت شاخه دانشجویی انجمن مهندسی ساخت و تولید آغاز به کار کرده است و سالانه در دانشگاه صنعتی امیرکبیر برگزار می شود.  
رییس هفته مهندسی ساخت و تولید دانشگاه صنعتی امیرکبیر تصریح کرد: در این هفته میزگردهای ارتباط صنعت و دانشگاه و تجاری سازی ابداعات و اختراعات برگزار می شود.  
زارعی نژاد با اشاره به برگزاری سه نشست گفت‌وگوی آزاد دانشجویی در هفته مهندسی ساخت و تولید تصریح کرد: این گفت‌وگوها با موضوعات دانشجوی صنعتگر، دانشجوی برگزیده در صنعت و دختران در صنعت برگزار خواهند شد.  
وی خاطرنشان کرد: طی روزهای هفته مهندسی ساخت و تولید کارگاه های آموزشی با موضوع مهندسی معکوس، سیستم کنترلی در صنعت و ساخت دستگاه CNC برگزار می شود.  
رییس هفته مهندسی ساخت و تولید دانشگاه صنعتی امیرکبیر اضافه کرد: از دیگر برنامه های این هفته برگزاری سیمنار معرفی ساخت و تولید و ابزار برشی است.  
زارعی‌نژاد گفت: درحاشیه این برگزاری این هفته، نمایشگاهی از دستاوردهای صنایع مختلف نیز در محل دائمی نمایشگاه های دانشگاه صنعتی امیرکبیر برگزار می‌شود.

 

تاریخ خبر: 92/02/21

دسته‌بندی نشده
ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. زمینه های مورد نیاز علامت گذاری شده اند *