گردهمایی صاحبان کسب و کار استارت‌آپ‌ها

پنجمین دوره اجلاس جامع مدیران‌عامل، ارشد و صاحبان کسب و کار با محوریت نوآوری و بازاریابی کسب و کارها در سال ۹۸، با هدف به اشتراک گذاشتن تجربیات کسب و کارهای کوچک و استارت‌آپ‌ها در سالن اجلاس سران برگزار شد.
وحید خسروی مدیرعامل شرکت ایده‌پردازان یکی از سخنرانان اصلی اجلاس جامع مدیران‌عامل، ارشد و صاحبان کسب و کار، با بیان اینکه هدف اصلی ما در مجموعه ایده‌پردازان این است که تجربه‌ها را تجربه کنیم، گفت: sms.ir (سامانه‌ی ارسال پیام کوتاه)، Server.ir (خدمات میزبانی وب، سرور، دامنه و …) و inbox.ir (بازاریابی ایمیلی)، سه خدمت شرکت ایده‌پردازان به کاربران است. وی با بیان اینکه در این دوره جزو حامیان اصلی برگزاری این مراسم بودیم، افزود: هدف ما از حضور در این اجلاس، مصاحبه با مدیران‌عامل استارت‌آپی و کسب و کارهای کوچک و بزرگ و به اشتراک گذاشتن چالش‌ها و تجربیات آنها با دیگران است. همچنین در حاشیه این اجلاس مجید سیاری، بنیان گذار موسسه آموزش عالی ماهان، در جمع خبرنگاران ضمن بیان ویژگی‌های این اجلاس گفت: در سه پنل رهبری، بازاریابی و استراتژی، از ترکیب استادان و مشاوران برجسته حوزه کسب و کار و کارآفرینان نمونه استفاده کردیم. وی افزود: مهم‌ترین پیام این اجلاس به کارآفرینان سنتی این است: «باید مدل‌های اندیشه خود را عوض کنید». دنیای امروز دنیای اینترنت اشیا و دیجیتال مارکتینگ است و چنانچه سازمان‌هایی در این مقطع از زمان از نوآوری فکر غافل باشند، نمی‌توانند ادامه حیات دهند..

بهینه کردن تبلیغات
بر اساس این گزارش، در حاشیه این مراسم سینا مومنی مدیر فروش و بازاریابی پلت‌فرم تبلیغات یکتانت در گفت‌وگو با «دنیای‌اقتصاد» با اشاره به مشکلات و چالش‌های شرکت‌ها و کسب و کارهای خرد در سال آینده (۱۳۹۸) گفت: با ظهور ابرچالش‌های اقتصادی و سخت‌تر شدن کار برای شرکت‌های نوپا، به‌طور طبیعی نخستین ردیف بودجه‌ای که شرکت‌ها آن را نسبت به سال‌های گذشته تعدیل می‌کنند، بودجه تبلیغاتی است، بنابراین ما در سال‌جاری به سمت بهینه‌تر کردن تبلیغات برای شرکت‌ها حرکت کردیم. به این معنا که مشتری با صرف کمترین هزینه، بیشترین بازخورد را دریافت کند. وی با بیان اینکه یکتانت نخستین عرضه‌کننده تبلیغات ریتارگتینگ در ایران است، افزود: تبلیغات ریتارگتینگ به بازدیدکنندگان بر اساس سابقه خرید و بازدید آنها از صفحات، پیشنهاد‌های موردنیازشان را ارائه می‌کند. به‌عنوان مثال اگر شما روی یک تبلیغ فروش موبایل کلیک کنید، از آن پس تبلیغات مربوط به گوشی تلفن‌همراه برای شما نمایش داده می‌شود. این مراسم نهم اسفند ماه با حضور یک هزار و ۶۰۰ نفر از مدیران‌عامل، ارشد و صاحبان کسب و کار و استارت‌آپ‌های کشور به میزبانی موسسه آموزش عالی آزاد ماهان برگزار و چالش‌های اقتصاد ایران در سال ۹۸ بررسی شد.

منبع:دنیای اقتصاد

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. زمینه های مورد نیاز علامت گذاری شده اند *