رویداد ناحیه نوآوری شریف برگزار می شود

رویداد یک روزه ارائه برنامه‌های توسعه ناحیه نوآوری شریف 25 دی ماه امسال در دانشگاه صنعتی شریف برگزار می شود.
با توجه به ظرفیت‌های دانشگاه صنعتی شریف و توسعه و استقرار صد‌ها شرکت دانش‌بنیان و استارت‌آپ‌های ارزشمند در اطراف این دانشگاه که از سوی دانشجویان، دانش آموختگان و اعضای هیأت علمی شکل گرفته‌اند، طرحی با عنوان «ناحیه نوآوری شریف» تحت نظارت پارک علم و فناوری شریف برنامه ریزی شده است.
در این طرح علاوه بر اینکه سعی می‌شود در حوزه کارآفرینی و نوآوری اثرگذارتر از قبل عمل شود، تسهیل رشد شرکت‌های دانش بنیان و همچنین ارائه خدمات موثر مدنظر است.
این رویداد به منظور هم فکری با اندیشمندان، صاحب‌نظران و مدیران اجرایی، با محور‌هایی از قبیل؛ ارائه برنامه‌های توسعه‌ای پارک علم و فناوری در ارتباط با ناحیه نوآوری شریف، درس‌آموخته‌های مطالعه نواحی نوآوری دنیا، انعقاد تفاهم‌نامه‌های همکاری با شهرداری منطقه 2 و برخی همکاران استراتژیک اجرایی می شود.
همچنین، تقدیر از برگزیدگان مسابقه طرح‌های فناورانه منتخب برای اجرا در ساخت برج فناوری، رونمایی از ترجمه کتاب جنگل‌های بارانی از دیگر اقدامات این همایش است.
علاقه مندان می توانند جهت ثبت نام (رایگان) در این رویداد به آدرس https://evnd.co/Va6yZ مراجعه نمایند.رویداد معرفی و ارائه برنامه‌های توسعه ناحیه نوآوری شریف سه‌شنبه 25 دی ماه در سالن جابربن حیان دانشگاه صنعتی شریف برگزار خواهد شد.

منبع:ایرنا

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. زمینه های مورد نیاز علامت گذاری شده اند *