نخستین دوره از رویداد Startup match

نخستین دوره از رویداد استارتاپ‌مچ به سرانجام رسید. این رویداد با موضوع سلامت هوشمند و با همکاری جهاد دانشگاهی شهید بهشتی توسط مرکز کارآفرینی شریف طراحی و برگزار شد.
در طول هفته گذشته تیم‌ها با سوپروایزرها جلسه‌های ارائه برگزار کردند و به رفع مشکلات خود پرداختند
پنج شنبه هفته گذشته در‌‌‌‌‌‌‌ نخستین روز رویداد، دو کارگاه آموزشی برای افراد شرکت کننده برگزار شد. کارگاه اول با موضوع تیم سازی در استارتاپ‌‌‌ها و با ارائه خانم طباطبایی برگزار شد و در ادامه نوبت به کارگاه آقای عباسی با محوریت مسائل حقوقی در استارتاپ‌ها رسید.
روز بعد، جمعه 23 آذرماه، تیم ها و افراد به طور جداگانه پذیرش شدند و رویداد با ارائه تیم ها آغاز شد.10 استارتاپ یکی پس از دیگری به معرفی استارتاپ خود پرداختند . در ادامه به تیم ها و افراد فرصت صحبت با یکدیگر و تیم سازی داده شد که این فرصت بنابه درخواست برای مدتی تمدید شد و در نهایت منجر به جذب افراد در تیم‌ها گردید. در نهایت نوبت به مراسم اختتامیه رسید. این مراسم با سخنرانی دبیر رویداد آقای ابوالحسنی آغاز شد و فرایند طراحی و اجرا رویداد را بیان کردند.و در ادامه جناب آقای دکتر موحدی مدیر مرکز کارآفرینی اهمیت وجود چنین رویدادهایی را بیان کردند و اظهار داشتند امیدوارند همکاری‌هایی از این قبیل ادامه دار باشد. آقایان دکتر بهرامی، مدیر جهاد دانشگاهی علوم پزشکی شهید بهشتی،دکتر وطن‌پور ،معاون فناوری وزارت علوم،و دکتر بیجندی به سخنرانی پرداختند. پخش کلیپ از روند برگزاری رویداد حسن ختام مراسم بود.
اولین دوره این رویداد در محل ساختمان خدمات فناوری دانشگاه شریف به همت دانشجویان فعال مرکز کارآفرینی برگزار شد.
به امید برگزاری هرچه پررونق تر این رویداد در دوره های بعدی.                                   

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. زمینه های مورد نیاز علامت گذاری شده اند *