«استارت‌آپ ویکند انرژی ایران» برگزار می‌شود

مراسم افتتاحیه «استارت‌‌آپ ویکند انرژی ایران» امروز با حضور متخصصان و صاحب‌نظران این حوزه برگزار می‌شود.

از ۱۷ آذرماه ۱۲ نشست، کارگاه و سمینار آموزشی به میزبانی سازمان‌ها و شرکت‌های مطرح حوزه انرژی برگزار شده است و اکنون مدیران و فعالان بخش‌های دولتی و خصوصی، علاقه‌مندان به فعالیت در اکوسیستم استارت‌آپی در صنعت نفت، گاز و انرژی در محل صندوق نوآوری و شکوفایی گردهم می‌آیند تا در مراسم افتتاحیه این رویداد علمی قرار بگیرند.

بدون شک چنین رویدادهایی می‌توانند نقشی مؤثر در ارتقای بهره‌وری و تغییر پارادایم کسب و کار در مهمترین حوزه اقتصادی کشور داشته باشند.

به گفته مسئولان برگزاری این رویداد کارآفرینی، تلاش شده است تا با معرفی استارت‌آپ‌ها و نمونه‌های موفق بین‌المللی و همچنین تبیین و تشریح کاربردها و قابلیت‌های فناوری‌ها و پلتفرم‌های نوینی همچون اینترنت اشیاء (IOT)، هوش مصنوعی (Al)، بلاکچین (Blockchain)، آنالیز داده و … زمینه شکل‌گیری تیم‌ها و هسته‌های اولیه استارت‌آپی را متناسب با چالش‌ها و ناکارآمدی‌های موجود فراهم آورده و در ادامه مسیر از تیم‌های برگزیده در قالب برنامه شتاب‌دهی ۶ ماهه حمایت و پشتیبانی می‌کند تا محصولاتشان را روانه بازار کنند.

از استارت‌آپ ویکند به عنوان یک رویداد آموزشی تجربی نام برده می‌شود که در سه روز متوالی و بیشتر در انتهای هفته برگزار می‌شود.

برنامه‌نویسان، مدیران تجاری، علاقه‌مندان استارت‌آپ، بازاریاب‌ها و طراحان گرافیک در استارت‌‌آپ‌های مختلف گروه تشکیل داده و با ارائه ایده‌های جدید خود سعی دارند تا تجربه‌های نوین کاری را معرفی کنند.

منبع:آنا

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. زمینه های مورد نیاز علامت گذاری شده اند *