اختصاص تسهیلات تا سقف ١٠٠ میلیون تومان به کسب و کار جوانان استان تهران

در جلسه ستاد ساماندهی امور جوانان استان تهران موضوع اعطای تسهیلات ۴ درصدی تا سقف ١٠٠ میلیون تومان به کسب و کار جوانان از سوی صندوق کارآفرینی امید در دستور کار قرار گرفت.

گل محمدی مدیرکل ورزش و جوانان استان تهران در جلسه ستاد ساماندهی امور جوانان استان تهران که به ریاست شکراله حسن بیگی سرپرست استانداری تهران برگزار شد گفت: در سال ٩٧ ، تعداد ۶ خانه جوانان در سطح شهرستان های استان تهران احداث می شود و تاکنون سه خانه جوان طی ۶ ماه نخست سال با همکاری استانداری و سازمان مدیریت و برنامه ریزی احداث شده است.

وی افزود: شهرداری ها اختصاص یکهزار متر زمین برای ساخت خانه جوان در شهرستان ها را مورد نظر قرار دهند و نیاز به همکاری فرمانداران برای واگذاری زمین ها است.

مدیرکل ورزش و جوانان استان تهران با اشاره به دریافت تسهیلات ۴ درصدی اشتغال جوانان از صندوق کارآفرینی تا سقف ١٠٠ میلیون تومان و با اعتبار کلی ۶ میلیارد تومان گفت: با شناسه دار شدن سمن ها هماهنگی دریافت تسهیلات تقویت می شود.

به گفته گل محمدی همه دستگاه ها و فرمانداری ها واجدین شرایط و شخصیت های حقیقی را می توانند معرفی کنند، و سال گذشته استان تهران برخوردار شناخته شده بود اما امسال این حق از دست رفته محقق شد.

منبع:خبرگزاری فارس

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. زمینه های مورد نیاز علامت گذاری شده اند *