اختصاص تسهيلات تا سقف ١٠٠ ميليون تومان به كسب و كار جوانان استان تهران

در جلسه ستاد ساماندهي امور جوانان استان تهران موضوع اعطاي تسهيلات ٤ درصدي تا سقف ١٠٠ ميليون تومان به كسب و كار جوانان از سوي صندوق كارآفريني اميد در دستور كار قرار گرفت.

گل محمدی مدیرکل ورزش و جوانان استان تهران در جلسه ستاد ساماندهی امور جوانان استان تهران که به ریاست شکراله حسن بیگی سرپرست استانداری تهران برگزار شد گفت: در سال ٩٧ ، تعداد ٦ خانه جوانان در سطح شهرستان های استان تهران احداث می شود و تاکنون سه خانه جوان طی ٦ ماه نخست سال با همکاری استانداری و سازمان مدیریت و برنامه ریزی احداث شده است.

وی افزود: شهرداری ها اختصاص یکهزار متر زمین برای ساخت خانه جوان در شهرستان ها را مورد نظر قرار دهند و نیاز به همکاری فرمانداران برای واگذاری زمین ها است.

مدیرکل ورزش و جوانان استان تهران با اشاره به دریافت تسهیلات ٤ درصدی اشتغال جوانان از صندوق کارآفرینی تا سقف ١٠٠ میلیون تومان و با اعتبار کلی ٦ میلیارد تومان گفت: با شناسه دار شدن سمن ها هماهنگی دریافت تسهیلات تقویت می شود.

به گفته گل محمدی همه دستگاه ها و فرمانداری ها واجدین شرایط و شخصیت های حقیقی را می توانند معرفی کنند، و سال گذشته استان تهران برخوردار شناخته شده بود اما امسال این حق از دست رفته محقق شد.

منبع:خبرگزاری فارس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *