برگزاری همایش «مطالعات نوین در حوزه علوم انسانی، مدیریت و کارآفرینی ایران»

ششمین همایش ملی «مطالعات و تحقیقات نوین در حوزه علوم انسانی، مدیریت و کارآفرینی ایران» با محورهای ویژه ای همچون خلاقیت و نوآوری در علوم انسانی و نقش مدیریت در نوآوری های تکنولوژیک برگزار می شود.

ششمین همایش ملی «مطالعات و تحقیقات نوین در حوزه علوم انسانی، مدیریت و کارآفرینی ایران» دی ماه به همت مرکز مطالعات و تحقیقات علوم و فنون بنیادین در جامعه برگزار می شود.

بنابر این گزارش، محورهای این همایش به شرح ذیل است:

مطالعات و تحقیقات نوین در علوم انسانی:

آموزش و پرورش – مشاوره و راهنمایی – علوم قرآن و حدیث – روانشناسی و خانواده – زبان و ادبیات فارسی – حقوق و علوم سیاسی – تاریخ و تمدن اسلامی – الهیات و معارف اسلامی – علوم اجتماعی و فرهنگی

مطالعات و تحقیقات نوین در مدیریت:

مدیریت دانش – مدیریت MBA- مدیریت دولتی و اجرایی – مدیریت مالی و بازرگانی – مدیریت شهری وروستایی – مدیریت صنعتی – مدیریت بحران و پدافند غیرعامل – مدیریت منابع انسانی – مدیریت کشاورزی و محیط زیست – مدیریت استراتژیک و ساختار سازمانی

مطالعات و تحقیقات نوین در کارآفرینی:

کارآفرینی و کسب و کار جدید – کارآفرینی و گردشگری – کارآفرینی و خدمات کشاورزی -کارآفرینی و فناوری اطلاعات – کارآفرینی در بخش عمومی – آموزش و ترویج کارآفرینی – کارآفرینی و کسب و کار الکترونیکی – کارآفرینی و مشاغل خانگی

محورهای ویژه:

خلاقیت و نوآوری در علوم انسانی – نقش مدیریت در نوآوری های تکنولوژیک – سیر اندیشه های مدیریتی وکارآفرینی – نقش دانشگاه و مراکز آموزش عالی در علوم انسانی، مدیریت و کارآفرینی – سایر مباحث مرتبط

دبیرخانه هم اکنون در حال دریافت مقالات است و زمان برگزاری همایش، 12 دی ماه اعلام شده است.

این گزارش می افزاید: با توجه به اهمیت فراوان و سطح علمی بسیار بالای ششمین همایش ملی مطالعات و تحقیقات نوین در حوزه علوم انسانی، مدیریت و کارآفرینی ایران، این همایش در پایگاه استنادی علوم جهان اسلام ISC ثبت و نمایه شده است.

سایت همایش به نشانی: emconf.ir، تلفن تماس: 02177459914 و ایمیل: info@emconf.ir برای سهولت ارتباط علاقمندان در نظر گرفته شده است.

دانشگاه های اصفهان، یاسوج، آزاد اسلامی واحد محلات، خوارزمی، پیام نور استان گلستان و بیرجند به عنوان همکار علمی به این همایش پیوسته اند.

به اطلاع کلیه علاقمندان می رساند که طبق هماهنگی ها و رایزنی های به عمل آمده با انتشارات بوم سازه، نمایه سازی مقالات پذیرش شده این همایش در سایت سیویلیکا و کنسرسیوم محتوی ملی جمهوری اسلامی ایران مذکور انجام می شود.

همچنین، بر اساس مصوبات شورای سیاستگذاری همایش و به منظور ارائه خدمات برتر به فرهیختگان شرکت کننده، دبیرخانه همایش اقدام به تهیه و ارسال گواهینامه حضور در همایش و ارائه مقاله از مرکز بین المللی همایش ها و سمینارهای توسعه پایدار علوم جهان اسلام می کند؛ در صورت تمایل به گرفتن این گواهی به خدمات کنترل پنل خود مراجعه کنید.

منبع:خبرگزاری شبستان

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. زمینه های مورد نیاز علامت گذاری شده اند *