انتشار نخستین کتاب تخصصی شرکت های دانش بنیان حوزه مخابرات و ارتباطات

دکتر مهدی فقیهی : کتاب تخصصی شرکت های دانش بنیان حوزه مخابرات و ارتباطات برای اولین بار درباره محصولات دانش بنیان حوزه مخابرات و ارتباطات کشور تهیه و تدوین شده و در اختیار فعالان این حوزه قرار گرفته است.
به گفته وی، تا پیش از این مرجعی برای شناسایی این محصولات و خدمات به شکل متمرکز و قابل استناد در کشور وجود نداشت.
فقیهی ادامه داد: اطلاعات این کتاب بزودی روی سامانه ای آنلاین با همین نام در اختیار عموم قرار خواهد گرفت که در آن امکان شناسایی، معرفی و ارائه محصولات و شرکت های جدید نیز وجود خواهد داشت.
وی افزود: ستاد فناوری اطلاعات، ارتباطات و فضای مجازی همچنین قصد دارد اطلاعات مربوط به شرکت ها و محصولات حوزه فناوری اطلاعات را نیز روی این سامانه قرار دهد و کتاب محصولات و خدمات شرکت های دانش بنیان حوزه فناوری اطلاعات نیز تا پایان شش ماهه نخست سال 1397 جهت استفاده فعالان این بخش تدوین و منتشر خواهد شد.
وی در ادامه با اشاره به تغییر برنامه های ستاد فناوری اطلاعات، ارتباطات و فضای مجازی در سالی که گذشت و رسالت جدید ستاد در آینده، از دستور کار این ستاد به منظور انجام اقداماتی از این قبیل برای شناسایی توانمدی های شرکت های این حوزه، ایجاد تعامل و ارتباط میان شرکت ها و سازمان ها و شکل گیری اکوسیستم توانمند سازی کسب و کارهای نوپای این حوزه جهت توسعه و پیشرفت شرکت های دانش بنیان خبر داد.

منبع:ایرنا

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. زمینه های مورد نیاز علامت گذاری شده اند *