مجموعه کارگاه های مهارت افزایی دوازدهمین هاب سرمایه گذاری شریف

دوازدهمین هاب سرمایه گذاری شریف، فعالیت خود را از خرداد 1401 آغاز کرد و در این راستا با تیم های استارتاپی در 8 حوزه سلامت، تجارت الکترونیک، کسب و کار پایدار، فینتک، کشاورزی و صنایع غذایی، صنایع خلاق، آموزش و منابع انسانی و هادرتک ارتباط گرفته شد؛ به منظور ارتقاء سطح دانش، مهارت، توانمندسازی و مدیریت حرفه ای فعالان و علاقه مندان حوزه اکوسیستم استارتاپی کشور و در راستای چشم اندازهای این رویداد، مجموعه کارگاه های مهارت افزایی دوازدهمین هاب سرمایه گذاری شریف، توسط اساتید با تجربه این حوزه طراحی شده است؛ چنانچه شما هم به دنبال رشد و توسعه‌ی کسب‌وکارهای استارتاپی خود هستید و یا به این حوزه علاقه مندید، این فرصت ارزشمند  را ازدست ندهید!

“نگرش خلق پول”

مدرس: دکتر رضا باقری

“مبانی مدل کسب و کار”

مدرس: میثم زرگرپور

“بازاریابی داده محور”

مدرس: مهیار محمدی

“مبانی کارتیمی و مدیریت تعارض در تیم ها”

مدرس: فائزه سجادیان

“انتقال تجربه، فرصت های بازارجهانی برای استارت آپ ها”

مدرس: حمید کودرزی / علی کشاورز

“بایدها و نبایدهای مباحث حقوقی در استارتاپ”

مدرس: امیرحسین ادیبی

     سوالات متداول

ثبت نام از طریق سایت مرکز کارآفرینی و ثبت نام به صورت حضوری در دفتر مرکز کارآفرینی شریف (واحد ۳۰۳ واقع در ساختمان خدمات فناوری)

بعد از ثبت نام در دوره، زمانی که هزینه پرداخت گردید و کد رهیگیری پرداخت در صفحه پرداخت به شما داده شد، به منزله این است که ثبت نام دوره انجام شده است. و یک روز قبل از دوره اطلاع رسانی از طریق کانال تلگرام در اختیار شما قرار میگیرد. لطفا شماره تماس در هنگام ثبت نام دارای اکانت تلگرام باشد. 

دانشگاه صنعتی شریف، مجتمع خدمات فناوری، اتاق 303

این دوره برای تیم های شرکت کننده در وی سی کاپ در هر سه بخش ایده، محصول اولیه و توسعه محصول رایگان است.

دانشجویان دانشگاه شریف و خانواده شریف، اعضای مرکز کارآفرینی و ثبت نام کنندگان گروهی (بالای 3 نفر) در دوره می باشد شامل تخفیف 30 درصد می شوند.

برای دریافت کد تخفیف به ادمین کانال مرکز کارآفرینی در تلگرام پیام دهید.

این دوره ها جهت راهبری و منتورینگ تیم های وی سی کاپ و با هدف سرمایه گذاری برگزار می گردد و علاقه مندان به حوزه کسب و کار و نواوری نیز می توانند از این دوره ها بهره مند شوند.